Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ať žije kritika a deptesivní instrumentální hudba

21. 1. 2010

Vždycky jsem chtěla být kritičkou. Kritizovat filmy, knihy, hudbu a nasrat všechny fanoušky tím že napíšu recenzi o tom, že vtip a la Hannah  Montana je sice vtipný ale vrchol zábavy to není.

Kritika je důležitá. No ale vážně. Kritizovat se musí. Jak jinak byste vysvětlili kámošce že barva očních stínů se jí nehodí k náušnicím (parodie na problémy amerických usoužených děvčat)?

Navíc když člověk nemá na to aby kritizoval sebe, musí svoje duševní nutkání vylejt na někoho jinýho nee? Tak to je snad celkem jasný nee?  Všude se přeci říká, že se mám každý ráno kouknout do zrcadla a říct si, že se mám ráda. Jo dobře, tak takhle přesně postupuji. Ale když stojim v 7:50 u zrcadla a ptám se ho jak se to stalo, že jsem ze všech nejkrásnější a v 7:55 začíná vyučování, už nemám čas se pokárat za velký boky a břicho a za to že objem mého hrudníku jakoby se neustle zmenšoval.

Proto s sebou do školy každý den neustále tahám kýbl kritiky a během dne ho vylévám na svoje pubertou znavené spolužáky a stářím a snahou servané učitele (v hlavě mi neustále jako splašenej kůň pobíhá otázka, proč se semnou kruci nikdo nebaví???).

Stejně ale musíte uznat, že kritizovat někoho je úleva. Každý den si představuju, jak svoje recenze a kritické články píšu na luxusní jachtě s cigárem v ruce a skleničkou nějakýho opravdu drahýho chlastu, po kterým se ožeru tak, že už ani nebudu vědět co to vlastě píšu ale budu mít dobrý pocit z dobře vykonané práce a z toho že jsem zase jednou, někoho srazila na kolena. (Hahahha *zlomyslný smích*)....

PS: Každý si má jít za svým snem a tak.................KRITIKU NEPŘIJÍMÁM!!!!!!!

(to byl samozřejmě vtip, piště komentáře :D)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak tedy...

(Lucie...však víš jaká :D, 23. 1. 2010 17:22)

Už jsem pochopila, proč bylo slovoka KRITIKA napsáno velkým písmenem... :D Článek se mi kritizovat nechce (jako tohle bylo špatně, tohle dobře), spíš by mě bavilo si o něm popovídat...Jako třeba jestli je skutečně autobiografický, jestli máš dojem že se s tebou nikdo nebaví a kde bys sakra vzala velký boky??? :D
Můj názor na kritiku obecně...Miluju jí, když je upřímná a nevychází jen z toho, že se kritizující špatně vyspal...Mám to štěstí, že znám takové lidi, kteří mi dokáží říct se stejnou upřímností jak tu dobrou kritiku, tak tu špatnou...A takových kritiků si cením...o to víc, když tu dobrou poslouchám častěji...:D (sranda..)a taky jsem slyšela, že na díle musí být vždycky něco, co je proti gustu člověka, jinak totiž ani nestálo za přemýšlení...

Re: Tak tedy...

(Ty víš kdo, 21. 2. 2011 14:40)

Já miluju úplně něco jiného...... nebo někoho?
Víš, slovem miluju by se nemělo plýtvat a mělo by se říkat vážně oprávněně, když někoho milujeme a řekneme mu to, tak to není jenom tohle:,, Miluju Tě" , ale opravdu ho milujeme..... když mu to řeknem, třeba i 125679314x tak, musí věřit, že ho opravdu milujeme a ta osůbka uvěří..... ale jinak kdyby nebylo nebylo kritiky, tak by byla na světě nuda

:D:D

(Milášek009, 8. 3. 2010 16:59)

To je vtipný, fakt se mi to líbí....hezkej sen :D:D

...

(Keiro, 10. 2. 2010 23:10)

Hezkej sen! Jen nevím, jestli s tou jachtou je to proveditelný! *muhehe*
Kritika je dobrá věc, kdo jí umí dávat je borec, ovšem kdo jí dokáže příjimat ještě větší. Bez kritiky by nebylo spisovatelů (jelikož já se mezi ně řadím, budu mluvit výhradně na tohle téma).
Nebudu tvrdit, že já sama kritiku přijímám dobře. Ovšem dokážu se s ní smířit a hlavně se z ní poučit. Takže směle za svým cílem! Protože sny se mají plnit ať jsou jakékoliv!
Nevím sice jestli ti můj příspěvek nějak pomůže, ale já jsem spokojená. .o)

Ehm Ehm...

(Zdenis, 25. 1. 2010 14:35)

Kačí máš naprostou pravdu! Článek luxusní. A kritika sloupužáku bez ní bys to nebyla ty! :D