Jdi na obsah Jdi na menu
 


O King of Leon

9. 7. 2009

ObrazekKings of Leon

 

Členové:

Nathan Followill  - bicí

Caleb Followill  - kytara, zpěv

Matthew Followill - kytara

Jared Followill - baskytara

 

Kings of Leon je roková partička z Tennessee. Je složená ze tří bratrů a jednoho bratrance. Pohybují se mezi žánry Southern rock, indie a blues. Jejich první a druhé album, které byly výborně hodnoceny kritikou, jim získaly množství fanoušku, především v Evropě.

   Bratři strávili mnoho času v mládí cestování po americkém Jihu s jejich otcem, cestujícím kazatelem, a jejich matkou, která je učila, když nebyli ve škole.

    Jejich otec byl zbaven kněžství a jejich rodiče se rozvedli v roce 1997 a po několika různých zaměstnáních se v roce 1998 bratři přestěhovali do Nashvillu. V roce 2000 založili skupinu s jejich bratrancem Matthewem. Jejich hudba je ovlivněna náboženskou výchovou, jejich jižanskými kořeny a také ostatními muzikanty včetně Matthewa R. Hudsona, který hrál na bicí podobným stylem jako Nathan. Nyní jsou jejich nejaktuálnější písně ,,Use somebody“ a ,,Sex on Fire“ z alba Only by the Night.

 

stručný, jasný tak doufám že to šprechtíte.........

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(Lucka Macal, 21. 2. 2011 14:29)

Víš, že je vůbec nezmám?

PS: Prosím, změň barvu, protože já fialovou nesnáším a navíc je to barva psychicky narušených lidí. A to snad nejsi, nebo ano?